Služby:
 

  • ZAKLADANIE S.R.O.
  • ZMENA S.R.O.
  • READY MADE S.R.O.
  • ZÁPIS DOPRAVCOV DO OR
  • SZČO - OHLÁSENIE ŽIVNOSTI
  • ČESKÉ S.R.O.
  • ZMLUVA O VÝKONE FUNKCIE
  • ODVODY OD 1.1.2018
  • OCHRANA ŽIVOTNÉHO
     PROSTREDIA
  • REALITNÁ ČINNOSŤ
  • AKTUÁLNE ZÁKONY

právnik Monika Albertová právnik Monika Albertová

  Zaujímavé linky a partneri:
 
  3D vizualizácie
  Konský trenažér
  www.mailkit.cz
  www.ekol-tech.sk/ponuka1.htm

právnik Monika Albertová

  Rôzne:
 

právnik Monika Albertová

JUDr. Monika Albertová, s.r.o. - Referencie

Monika Albertová, právnik

MELMA, s.r.o.:
Tak veľmi ste mi pomohli. Ani som nevedel, že sú ešte taký ochotný ľudia. Nechcem s Vami stratiť kontakt ani do budúcna. Budem Vás vrelo, vrelo odporúčať ďalej.

U.S.Corporation spol. s r.o.:
Som naozaj veľmi, veľmi rád pani Albertová za Vašu pomoc a rýchle založenie s.r.o.. Bozkávam a želám všetko dobré.

Bögel trans, s.r.o.:
Ďakujeme Vám pani Albertová. Odporučili sme Vás viacerým našim priateľom za dobré služby.

IL PUPAZZO s.r.o.:
Pani JUDr. Albertová, odporučili mi Vás moji známi a som veľmi rada, že som sa na Vás mohla obrátiť. Veľmi ste nám pomohli a veľmi pekne Vám ďakujem.

MASERMO s.r.o.:
Veľmi pekne Vám ďakujem pani Albertová. Veľmi ste mi pomohli. Naozaj som Vám veľmi vďačný. Už za dva dni otváram prevádzku a budem veľmi rád, keď nás prídete pozrieť.

NOV consulting, s.r.o.:
Ďakujem za Vašu prácu a rýchle jednanie pri založení našej s.r.o.

Stanislav Vavro + Martin, s.r.o.:
Pani Albertová, ja som taký rád, že by som Vás aj vyboskával. Odporúčanie na Vás som dostal od kamarátovho známeho a aj ja som Vás odporučil svojej neveste. Ste taká milá, sympatická, naozaj ochotná a som naozaj veľmi rád, že som Vás spoznal.

ML CARGO s.r.o.:
Bavili sme sa o Vás so svokrom a sme naozaj veľmi prekvapený, aká ste šikovná, konáte rýchlo a profesionálne. Som naozaj veľmi spokojná.

BNZ s.r.o.:
Ďakujeme Vám za Vašu všestrannú pomoc. V plnom rozsahu sme sa spoľahli na Vašu odbornosť, Vaše skúsenosti a odporúčania. Veríme, že ani teraz po úspešnom dokončení založenia spoločností s.r.o., naša spolupráca nekončí, ale bude naďalej pokračovať. S pozdravom Jaroslav Lukáč

Ján Plančár:
Chcem sa Vám ešte raz poďakovať za Váš nešpecifický prístup. Viem, že v dnešnej dobe nie je nič zadarmo, ale Vy ste mi poskytla také cenné rady a celkom bezplatne. Som veľmi milo prekvapený. Je naozaj problém nájsť v dnešnej dobe niekoho, kto by vedel poskytnúť naozaj tak rýchle a odborné informácie. Ušetrila ste mi naozaj veľa času a ja Vám skutočne veľmi pekne ďakujem.

Michal Kubala, Piešťany:
Dobrý deň p. Albertová, už ani neviem či som Vám písal. Chcel som sa Vám každopádne poďakovať, za služby, ktoré ste mne a mojej priateľke poskytli pri prevode nehnuteľnosti. Viem, že ste s tým mali veľa práce a ja som Vám to určite neuľahčoval, všelijakými zmenami. Prevod dopadol dobre a ja už môžem nehnuteľnosť užívať ako právoplatný vlastník. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za ochotu a ľudský prístup. Veľmi si to vážim.

Bobas Slovakia s.r.o. :
Dobrý večer p. Albertova, Ďakujem veľmi pekne za ochotu a rýchlosť. Vy ste proste poklad.

BSA trade s.r.o.:
Ďakujem pekne Pani Albertova, vážim si Váš prístup ako aj ochotu pomôcť, veľmi sa to dnes nevidí :)

Ab Ovo, s.r.o.:
Pani Albertová, ďakujem Vám za zodpovedanie mojich otázok, vidím, že sa naozaj vyznáte. A rovnako veľmi pekne ďakujem aj za rýchle založenie mojej firmy.

ROER Transport s.r.o.:
Dobrý deň, tak som veľmi rád, že to tak rýchlo vyšlo. Už sa len registrovať k DPH-čke a môžem to rozbehnúť. Skvelá práca. Ďakujem.

G.S.P. - Generálna správa pohľadávok, s.r.o.:
Ďakujeme za naozaj rýchle a seriózne jednanie. V prípade potreby sa na Vás určite radi opätovne obrátime.

DIZAJN & REAL, s. r. o.:
Pani Albertová, ďakujem za výbornú spoluprácu :)

PaDo s.r.o.:
Výborná práca pani Albertová. Odporučil som Vás známym. Veľmi pekne ďakujem.

Vladimír Miháč, Bratislava:
Pani doktorka, moji známi sú naozaj veľmi spokojný, ako ste im pomohli. Už teraz mám pre Vás ďalších klientov. Hovoril som o Vás totiž ďalším mojim známym a tiež by sa na Vás chceli obrátiť.

ROVEMA s.r.o.:
Veľmi pekne ďakujem za bezplatnú kontrolu zmluvy a aj za vzory, ktoré ste mi poslali. Som veľmi rád, že som sa na Vás mohol znovu obrátiť.

MAXBAG s.r.o.:
Pani Albertová, opätovne ste nám veľmi pomohli. Som Veľmi rád a moc Vám ďakujem.

Ing. Peter Lorenc, Skalica
Vážená pani JUDr. Monika Albertová! Veľmi pekne Vám ďakujem za všetky Vaše podrobné informácie a rady. Je neuveriteľné, ako ste sa pekne prejavili a zaslali ste nám veľmi dobré informácie a to ešte aj počas Vašej dovolenky. Sme Vám veľmi vďační. Chcem Vám poďakovať aj telefonicky, až prídete z dovolenky, aby som Vás nerušil. Majte sa krásne a užite si peknú dovolenku. S pozdravom a úctou Ing. Peter Lorenc.

DILIA s.r.o.:
Bola to veľmi príjemná spolupráca pani doktorka. Určite sa na Vás ešte obrátim. Ďakujem a želám všetko dobré.

ANDEL – KONEČNÝ s.r.o.:
Sme veľmi radi, že sme za Vami prišli na odporúčanie nášho známeho. Veľmi si vážime Váš promptný prístup a že ste na počkanie vybavila naše záležitosti. Naozaj veľmi si to ceníme a ďakujeme Vám.

Peter Murín:
Dobrý deň prajem pani Albertová, ďakujem za skorú odpoveď na moje otázky, prijemne ste ma prekvapila :-) Rovnako aj ja Vám prajem veľa úspechov vo Vašej práci a čo najviac spokojných klientov. Ešte raz vďaka a želám Vám prijemne strávený zvyšok víkendu.

RBLD s.r.o.:
Dobrý deň pani Albertová, Veľmi pekne ďakujem, určite Vás odporučím, som veľmi spokojný.

Ivan Sarnovský:
Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď ohľadom môjho dotazu ako aj za užitočné rady navyše.

Roman Kovačič:
Dobrý deň , ďakujem veľmi pekne, vážim si čas a ochotu odpovedať.

Peter Murín:
Dobrý deň pani Albertová, opätovne ďakujem za promptné vybavenie mojej požiadavky a zrozumiteľné odpovede (kiežby tak ako Vy fungovalo na Slovensku všetko :-) Veľmi ste mi to uľahčila a ak by ste niečo odo mňa potrebovala, kontakt už na mňa máte (mám dosť dobré skúsenosti v oblasti softvéru a počítačov, takže ak by ste na revanš potrebovala nejakú radu ... veľmi rád pomôžem). Ešte raz vďaka za všetko.

Ing. Mária Majková, Nitra:
Ďakujem veľmi pekne za Vašu odpoveď pani Albertová.

Jozef Kurty:
Dobré ráno, Ďakujem Vám za extrémne rýchlu a fundovanú odpoveď. Ďakujem tiež za zaslanie vzoru o výkone funkcie a aj vzoru rozhodnutia jediného spoločníka pri výkone pôsobnosti VZ. Ako ste mi písali v maili, pošlem ich kolegovi, ktorý Vám určite napíše. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem pekný deň.

Marek PLCH – TATRAGEN:
Vážená pani doktorka, úprimne by som Vám rád poďakoval za Vaše vysvetlenie ohľadom problematiky týkajúcej sa odvodových povinností konateľov s.r.o., ktoré máte zverejnené na Vašej stránke. Po hodine vyhľadávania odpovedí na moje otázky som až u Vás našiel veľmi zrozumiteľné, súhrnné a relevantné vysvetlenie. Za to ešte raz ďakujem a prajem Vám veľa osobných a pracovných úspechov.

Jozef Džurnák,
Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem za Vašu odpoveď ohľadom chránených pracovísk a zvlášť teraz cez sviatky si to o to viac Vážim. Prajem Vám všetko dobré v novom roku.

JOHRT s.r.o.
Dobrý večer pani Albertová, veľmi pekne vám ďakujem za založenie s.r.o., poskytnuté informácie a spoluprácu. S pozdravom Jozef Hrčka

Peter Francel
Dobrý deň. Ten manuál odvodov, ktorý ste pripravila a zverejnila v minulom roku je perfektný. Zahŕňa množstvo variant s jasnými odpoveďami. Myslím, že pre X ľudí, ktorí prichádzajú do styku s touto problematikou je veľmi nápomocný. Keby sa dal pripraviť aj taký manuál, začínajúceho podnikateľa aj s variantnosťou, to by bolo dielo. Ďakujem Vám pekne za pomoc a prajem príjemnú nedeľu.

Briliant consulting, s.r.o.
Dobrý deň pani Albertová, ďakujem Vám za veľmi príjemnú spoluprácu. Práve sme urobili prvý úspešný obchod, už len aby to takto išlo ďalej. Ešte raz Vám ďakujem za Vašu pomoc. S pozdravom Jaroslav Čirka.

Ľuboš Oslej – Autodoprava
Ďakujem za pripomenutie ohľadom odvodom do ZP a tiež za Vašu nadštandardnú ochotu veci riešiť tak, ako sa majú :-))

Ing. Marianna Hanulová
Vrelá vďaka za Vašu vysokú odbornosť a veľkú ochotu pomôcť, ste neskutočný profesionál. Mali sme spolu telefonickú konzultáciu a ja som veľmi vďačná, že ste aj pri Vašej vysokej vyťaženosti, boli ochotná mi pomôcť, vysvetlili všetko rýchlo, jasne a zrozumiteľne. ĎAKUJEM a želám len to naj.

Medecontransshop services, s.r.o.
Dobrý deň pani JUDr. Albertová, veľmi pekne Vám ďakujem za spoluprácu, komplexné služby a neoceniteľné rady. Určite sa na Vás aj v budúcnosti s dôverou obrátim.

MB Trans s.r.o.
Môžem len odporučiť, seriózne a promptné jednanie, vždy ústretová. Ďakujem, budem Vás odporúčať svojim známym.

HELION s.r.o.
Dobrý deň, pani JUDr. Albertová týmto sa Vám chcem poďakovať za vaše služby, ktoré ste mi poskytla pri zakladaní s.r.o. O všetkých krokoch som bol vždy dostatočne oboznámený a registrácia prebehla rýchlo a bez problémov. Ešte raz veľká vďaka a prajem veľa pracovných úspechov a spokojných zákazníkov ako som bol ja. Určite Vás budem vrelo odporúčať. Dávid Pavlíček.

Stavby - Dlhoš, s.r.o. - Marta Dlhošová
Dobrý deň. nedá mi nenapísať referenciu na pani Albertovú. Je to nielen odborník vo svojej profesii, to bez debaty, ale pre mňa je to človek s veľkým Č. Takých ľudí ako ona je dnes už veľmi málo. Vždy ochotná pomôcť a poradiť. Veľké Ďakujem odo mňa aj od manžela.

Matúš Gaborčík G-Progres, s.r.o.
Prajem dobry den, dovolte mi tymto vyjadrit podakovanie za Vas pristup a pomoc pri rieseni mojich otazok. Urcite Vas odporucam, zvlast zacinajucim konatelom a spolocnikom. S pozdravom, M.G.

jump in s.r.o. - Mgr. Juraj Migaľ
Dobrý deň pani Albertová, ďakujem Vám veľmi pekne za pomoc, za Váš prístup, za všetko.

Verbalis, s.r.o. – Mgr. Eva Méry
Pani Albertová, ďakujem veľmi pekne za Vašu ochotu a rýchlu odpoveď. Prajem všetko dobré, s pozdravom: Eva M.

Stavkorekt s.r.o.
Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše služby, som veľmi spokojný. Prajem veľa úspechov. Štefan Farkaš

MEIT s.r.o. - Mgr. Ing. Branislav Pastorek
Dobry den, ste perfektna, dakujem za pro bono ;-) Ste hadam prvy clovek, co sa v tejto problematike komplexne vyzna. Ste uzasna, dakujem a moja ponuka na IT plati :-) pekny vecer!

JM Support s.r.o.
Dobrý deň, týmto by sme sa chceli poďakovať za skvelú prácu, Váš prístup a úspešné založenie sro. Vybrali sme si Vaše služby práve preto, že na stránke poskytujete množstvo informácií zdarma, človek získa predstavu, aké je to celé náročné a ak má kopec času a dobré nervy, tak si vie poradiť sám. Na druhej strane môže oceniť, keď toto všetko za neho urobí profesionál, rýchlo a kvalitne. A správny výber sa nám potvrdil pri osobnom stretnutí. Prajeme Vám množstvo spokojných klientov a určite budeme Vaše služby odporúčať ďalej. S pozdravom Mičekovci.

o3zone s.r.o. - Miroslava Kiliková
Dobrý deň, síce po mesačnom oneskorení, ale predsa, dávam Vám na vedomie nasledovné. Podľa Vašej rady som si vytlačila Vašu radu s paragrafmi a predstavte si, že zrazu nebol v zdrav. poisťovni žiadny problém.Zaevidovali ma ako zamestnanca a firmu ako platiteľa. Taktiež v soc. poisťovni nebol žiadny problém a pani učtárka už tiež nemá žiadny problém, pričom predtým nevedela čo s tým. A nebol problém ani s mesačnou výplatou 50 eur. Tak by som sa Vám chcela poďakovať za rady a ochotu. Prajem príjemný deň a zostávam s pozdravom.

SLÁDEK s.r.o.
Dobrý večer pani Albertová, ešte raz Vám ďakujem za perfektné a rýchle vybavenie našej objednávky, všetko je tak ako som očakával. Prijmite prosím moje ospravedlnenie za problémy, ktoré som spôsobil tým, že som riadne neskontroloval mnou zadané údaje. To čo máte uvedené na Vašej internetovej stránke v časti "O mne" ste v plnom rozsahu potvrdila:-) Ďakujem a tiež Vám želám veľa úspechov vo Vašom podnikaní. S úctou Ing. Jozef Sládek

Experium, s.r.o.
Dobrý deň pani Albertová, ďakujem pekne za informácie aj za vzory zmlúv. Prajem Vám veľa spokojných klientov a nech sa Vám darí. S pozdravom, Katarína Winterová.

BEST GROUP SLOVAKIA s.r.o.
Pekny vecer Vam prajem pani JUDr. Monika Albertova, chceli by sme sa Vam podakovat za Vasu ochotu, profesionalny pristup a trpezlivost. Navyse ste velmi mila :-) Dakujeme a zelame aj Vam vela uspechov v podnikani, pevne zdravie, vela lasky a penazi :-) S uctou Peter Dulansky.

WORK - JOB s.r.o.
Dobrý večer pani Albertová. Touto cestou sa Vám chceme poďakovať za spoluprácu a vybavenie všetkých potrebných dokumentov. Prajeme Vám veľa uspechov. S pozdravom J.Rychvalský, P.Kapcala.

Autodoprava Miloš Drmola s.r.o.
Dobrý večer, pani doktorka. Ďakujem Vám za odpoveď a teraz som pre syna objednala zmluvu o výkone funkcie konateľa + spoločníka. Zajtra objednávku uhradím. Veľmi pekne Vám ďakujem za všetko, čo ste pre nás urobili. Som veľmi rada. že som na internete našla Vašu stránku. V prípade potreby ďalších služieb budem kontaktovať iba Vás. Takých ochotných a šikovných ľudí ako ste Vy pani doktorka v dnešnej dobe nájsť, je naozaj šťastie. Želám Vám všetko dobré. Pozdravuje Drmolová.

Smart and ready, s.r.o.
Musim Vám Pani Monika podakovat ešte raz za založenie sro a vybavenie dph...pani na urade povedala že tak precizne spracovane to ešte nevidela...dph som poriešil za 5 pracovnych dni. Už som aj platca".dik. Pekny večer. Šišolak.

AUTOMOBO s.r.o.
Dobrý deň pani Albertová. Chceme Vám veľmi pekne poďakovať za rýchle založenie našich dvoch s.r.o a profesionálny, vysoko odborný prístup. Je vidieť, že ste vo svojej profesii jednotka :). Sme maximálne spokojní, že ste nám so všetkým vyšli v ústrety za tak krátky čas. Do budúcnosti Vám prajeme veľa osobných aj pracovných úspechov a určite Vás odporučíme našim známym. Pekný deň a ostávame s pozdravom.

A.G.H. – účtovníctvo, s.r.o.
p. Albertová dávam klobúk dolu pred Vaším článkom o odvodoch konateľovo a spoločníkov – som síce daňový poradca ... ale myslím že tak pekne zhrnuté a štrukturované som to ešte nikde nenašiel ako u Vás. Takže ďakujem. S pozdravom Ing. Pavol Mihál

Ing. Ivan Sirotka.
pani Albertová, ďakujem za informácie. Som rád, že pracujete kvalitne. Radosť s Vami pracovať. Veci dodám. Želám príjemný deň! Ivan Sirotka

Gabriela Šipošová
Pani doktorka, dakujem Vam velmi pekne za odpoved. Ani som nedufala, ze odpoviete.... Som rada, ze som spravne "precitala" zakon :-), nakolko uctovnik pravneho oddelenia ma presviedcal o opaku a v SP mi tiez nevedeli poradit - boli vsak velmi ochotne a ustretove a nakoniec ma prepojili na tu spravnu osobu, ktora povedala to, co aj Vy. Este raz dakujem, prajem Vam prijemny den a nech sa Vam dari v praci. S pozdravom a uctou G. Siposova.

INGEBA s.r.o.
Dobrý deň pani Albertová, veľmi pekne ďakujem za vybavenie. Veľmi dobre sa s vami spolupracuje. Ďakujem. Prajem pekný deň a ostávam s pozdravom, Ing. Peter Bartusek


právnik právnik

UPOZORNENIE: Tieto webové stránky neposkytujú právne služby, ktoré môžu v zmysle zákona o advokácii poskytovať advokáti, a teda nemôžu byť za také považované. Naša spoločnosť nie je advokátskou kanceláriou. Nepreberáme právnu zodpovednosť za akékoľvek vyhlásenie, ktoré je na týchto stránkach prezentované. Napriek tomu sa v maximálnej miere snažíme o to, aby informácie, ktoré sú obsahom týchto stránok boli presné. Spoločnosť JUDr. Monika Albertová, s.r.o. neposkytuje právne ani daňové poradenstvo. V prípade, ak klient potrebuje právnu pomoc, alebo ak je potrebné urobiť nejaké právne úkony, za týmto účelom spolupracujeme s advokátom, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme potrebné právne úkony, resp. sa obraciame na iné osoby oprávnené právne služby ponúkať (notári, advokáti).

Copyright © 2012 JUDr. Monika Albertová ; CMS: Kevar®, SEO: Rastislav Kevický - webhosting: Atlantis systems s.r.o.