Referencie

Všetkým ďakujem za spoluprácu.

Dobrý deň, týmto by sme sa chceli poďakovať za skvelú prácu, Váš prístup a úspešné založenie s.r.o. Vybrali sme si Vaše služby práve preto, že na stránke poskytujete množstvo informácií zdarma, človek získa predstavu, aké je to celé náročné a ak má kopec času a dobré nervy, tak si vie poradiť sám. Na druhej strane môže oceniť, keď toto všetko za neho urobí profesionál, rýchlo a kvalitne. A správny výber sa nám potvrdil pri osobnom stretnutí. Prajeme Vám množstvo spokojných klientov a určite budeme Vaše služby odporúčať ďalej. S pozdravom Mičekovci.

JM Support s.r.o.

Dovolte mi tymto vyjadrit podakovanie za Vas pristup a pomoc pri rieseni mojich otazok. Urcite Vas odporucam, zvlast zacinajucim konatelom a spolocnikom. S pozdravom, M.G.

Matúš Gaborčík G-Progres, s.r.o.

Dobrý večer, pani doktorka. Ďakujem Vám za odpoveď a teraz som pre syna objednala zmluvu o výkone funkcie konateľa + spoločníka. Zajtra objednávku uhradím. Veľmi pekne Vám ďakujem za všetko, čo ste pre nás urobili. Som veľmi rada. že som na internete našla Vašu stránku. V prípade potreby ďalších služieb budem kontaktovať iba Vás. Takých ochotných a šikovných ľudí ako ste Vy pani doktorka v dnešnej dobe nájsť, je naozaj šťastie. Želám Vám všetko dobré. Pozdravuje Drmolová.

Autodoprava Miloš Drmola s.r.o.

Dobrý deň pani Albertová, ďakujem Vám za veľmi príjemnú spoluprácu. Práve sme urobili prvý úspešný obchod, už len aby to takto išlo ďalej. Ešte raz Vám ďakujem za Vašu pomoc. S pozdravom Jaroslav Čirka.

Briliant consulting, s.r.o.

Ďakujem za perfektné a rýchle vybavenie našej objednávky, všetko je tak ako som očakával. Prijmite prosím moje ospravedlnenie za problémy, ktoré som spôsobil tým, že som riadne neskontroloval mnou zadané údaje. To čo máte uvedené na Vašej internetovej stránke v časti „O mne“ ste v plnom rozsahu potvrdila:-) Ďakujem a tiež Vám želám veľa úspechov vo Vašom podnikaní. S úctou Ing. Jozef Sládek.

Sládek s.r.o.

Ďakujem za skorú odpoveď na moje otázky, prijemne ste ma prekvapila 🙂 Rovnako aj ja Vám prajem veľa úspechov vo Vašej práci a čo najviac spokojných klientov. Ešte raz vďaka a želám Vám prijemne strávený zvyšok víkendu.

Peter Murín

Pani doktorka, ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď. Ani som nedúfala, ze odpoviete…. Som rada, že som správne „prečítala“ zákon :-), nakoľko účtovník právneho oddelenia ma presviedčal o opaku a v SP mi tiež nevedeli poradiť – boli však velmi ochotné a ústretové a nakoniec ma prepojili na tu správnu osobu, ktorá povedala to, čo aj Vy. Ešte raz ďakujem, prajem Vám príjemný deň a nech sa Vám darí v práci. S pozdravom a úctou G. Šipošová.

Gabriela Šipošová

Bavili sme sa o Vás so svokrom a sme naozaj veľmi prekvapený, aká ste šikovná, konáte rýchlo a profesionálne. Som naozaj veľmi spokojná.

ML Cargo s.r.o.

Dobrý deň p. Albertová, už ani neviem či som Vám písal. Chcel som sa Vám každopádne poďakovať, za služby, ktoré ste mne a mojej priateľke poskytli pri prevode nehnuteľnosti. Viem, že ste s tým mali veľa práce a ja som Vám to určite neuľahčoval, všelijakými zmenami. Prevod dopadol dobre a ja už môžem nehnuteľnosť užívať ako právoplatný vlastník. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za ochotu a ľudský prístup. Veľmi si to vážim.

Michal Kubala, Piešťany

Musim Vám Pani Monika podakovat ešte raz za založenie s.r.o. a vybavenie dph…pani na urade povedala že tak precizne spracovane to ešte nevidela…dph som poriešil za 5 pracovnych dni. Už som aj platca. Dik. Pekny večer. Šišolak.

Smart and ready, s.r.o.

Dobrý deň, síce po mesačnom oneskorení, ale predsa, dávam Vám na vedomie nasledovné. Podľa Vašej rady som si vytlačila Vašu radu s paragrafmi a predstavte si, že zrazu nebol v zdrav. poisťovni žiadny problém. Zaevidovali ma ako zamestnanca a firmu ako platiteľa. Taktiež v soc. poisťovni nebol žiadny problém a pani učtárka už tiež nemá žiadny problém, pričom predtým nevedela čo s tým. A nebol problém ani s mesačnou výplatou 50 eur. Tak by som sa Vám chcela poďakovať za rady a ochotu. Prajem príjemný deň a zostávam s pozdravom.

o3zone s.r.o. - Miroslava Kiliková

Pani doktorka, moji známi sú naozaj veľmi spokojný, ako ste im pomohli. Už teraz mám pre Vás ďalších klientov. Hovoril som o Vás totiž ďalším mojim známym a tiež by sa na Vás chceli obrátiť.

Vladimír Miháč, Bratislava

Dobrý deň. Ten manuál odvodov, ktorý ste pripravila a zverejnila v minulom roku je perfektný. Zahŕňa množstvo variant s jasnými odpoveďami. Myslím, že pre X ľudí, ktorí prichádzajú do styku s touto problematikou je veľmi nápomocný. Keby sa dal pripraviť aj taký manuál, začínajúceho podnikateľa aj s variantnosťou, to by bolo dielo. Ďakujem Vám pekne za pomoc a prajem príjemnú nedeľu.

Peter Francel

Veľmi pekne Vám ďakujem pani Albertová. Veľmi ste mi pomohli. Naozaj som Vám veľmi vďačný. Už za dva dni otváram prevádzku a budem veľmi rád, keď nás prídete pozrieť.
Masermo s.r.o.

Opätovne ďakujem za promptné vybavenie mojej požiadavky a zrozumiteľné odpovede (kiežby tak ako Vy fungovalo na Slovensku všetko 🙂 Veľmi ste mi to uľahčila a ak by ste niečo odo mňa potrebovala, kontakt už na mňa máte (mám dosť dobré skúsenosti v oblasti softvéru a počítačov, takže ak by ste na revanš potrebovala nejakú radu … veľmi rád pomôžem). Ešte raz vďaka za všetko.

Peter Murín

Sme veľmi radi, že sme za Vami prišli na odporúčanie nášho známeho. Veľmi si vážime Váš promptný prístup a že ste na počkanie vybavila naše záležitosti. Naozaj veľmi si to ceníme a ďakujeme Vám.

Andel – Konečný s.r.o.

Chceme Vám veľmi pekne poďakovať za rýchle založenie našich dvoch s.r.o a profesionálny, vysoko odborný prístup. Je vidieť, že ste vo svojej profesii jednotka :). Sme maximálne spokojní, že ste nám so všetkým vyšli v ústrety za tak krátky čas. Do budúcnosti Vám prajeme veľa osobných aj pracovných úspechov a určite Vás odporučíme našim známym. Pekný deň a ostávame s pozdravom.

Automobo s.r.o.

Dobry den, ste perfektna, dakujem za pro bono 😉 Ste hadam prvy clovek, co sa v tejto problematike komplexne vyzna. Ste uzasna, dakujem a moja ponuka na IT plati 🙂 pekny vecer!

MEIT s.r.o. - Mgr. Ing. Branislav Pastorek

Dobrý deň, pani JUDr. Albertová týmto sa Vám chcem poďakovať za vaše služby, ktoré ste mi poskytla pri zakladaní s.r.o. O všetkých krokoch som bol vždy dostatočne oboznámený a registrácia prebehla rýchlo a bez problémov. Ešte raz veľká vďaka a prajem veľa pracovných úspechov a spokojných zákazníkov ako som bol ja. Určite Vás budem vrelo odporúčať. Dávid Pavlíček.

Helion s.r.o.

Dobrý večer pani Albertová. Touto cestou sa Vám chceme poďakovať za spoluprácu a vybavenie všetkých potrebných dokumentov. Prajeme Vám veľa uspechov. S pozdravom J.Rychvalský, P. Kapcala.

Work - job s.r.o.

Vážená pani JUDr. Monika Albertová! Veľmi pekne Vám ďakujem za všetky Vaše podrobné informácie a rady. Je neuveriteľné, ako ste sa pekne prejavili a zaslali ste nám veľmi dobré informácie a to ešte aj počas Vašej dovolenky. Sme Vám veľmi vďační. Chcem Vám poďakovať aj telefonicky, až prídete z dovolenky, aby som Vás nerušil. Majte sa krásne a užite si peknú dovolenku. S pozdravom a úctou Ing. Peter Lorenc.

Ing. Peter Lorenc, Skalica

Pani JUDr. Albertová, odporučili mi Vás moji známi a som veľmi rada, že som sa na Vás mohla obrátiť. Veľmi ste nám pomohli a veľmi pekne Vám ďakujem.

L Pupazzo s.r.o.

Vážená pani doktorka, úprimne by som Vám rád poďakoval za Vaše vysvetlenie ohľadom problematiky týkajúcej sa odvodových povinností konateľov s.r.o., ktoré máte zverejnené na Vašej stránke. Po hodine vyhľadávania odpovedí na moje otázky som až u Vás našiel veľmi zrozumiteľné, súhrnné a relevantné vysvetlenie. Za to ešte raz ďakujem a prajem Vám veľa osobných a pracovných úspechov.

Marek Plch – Tatragen

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem za Vašu odpoveď ohľadom chránených pracovísk a zvlášť teraz cez sviatky si to o to viac Vážim. Prajem Vám všetko dobré v novom roku.
Jozef Džurnák

Chcem sa Vám ešte raz poďakovať za Váš nešpecifický prístup. Viem, že v dnešnej dobe nie je nič zadarmo, ale Vy ste mi poskytla také cenné rady a celkom bezplatne. Som veľmi milo prekvapený. Je naozaj problém nájsť v dnešnej dobe niekoho, kto by vedel poskytnúť naozaj tak rýchle a odborné informácie. Ušetrila ste mi naozaj veľa času a ja Vám skutočne veľmi pekne ďakujem.

Ján Plančár

Dobrý deň pani Albertová, veľmi pekne ďakujem za vybavenie. Veľmi dobre sa s vami spolupracuje. Ďakujem. Prajem pekný deň a ostávam s pozdravom, Ing. Peter Bartusek

Ingeba s.r.o.

Pekny vecer Vam prajem pani JUDr. Monika Albertova, chceli by sme sa Vam podakovat za Vasu ochotu, profesionalny pristup a trpezlivost. Navyse ste velmi mila 🙂 Dakujeme a zelame aj Vam vela uspechov v podnikani, pevne zdravie, vela lasky a penazi 🙂 S uctou Peter Dulansky.

Best Group Slovakia s.r.o.

Veľmi pekne ďakujem za bezplatnú kontrolu zmluvy a aj za vzory, ktoré ste mi poslali. Som veľmi rád, že som sa na Vás mohol znovu obrátiť.

Rovema s.r.o.

Dobré ráno, Ďakujem Vám za extrémne rýchlu a fundovanú odpoveď. Ďakujem tiež za zaslanie vzoru o výkone funkcie a aj vzoru rozhodnutia jediného spoločníka pri výkone pôsobnosti VZ. Ako ste mi písali v maili, pošlem ich kolegovi, ktorý Vám určite napíše. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem pekný deň.

Jozef Kurty

Som naozaj veľmi, veľmi rád pani Albertová za Vašu pomoc a rýchle založenie s.r.o.. Bozkávam a želám všetko dobré.

U. S. Corporation spol. s r.o

Ďakujeme Vám za Vašu všestrannú pomoc. V plnom rozsahu sme sa spoľahli na Vašu odbornosť, Vaše skúsenosti a odporúčania. Veríme, že ani teraz po úspešnom dokončení založenia spoločností s.r.o., naša spolupráca nekončí, ale bude naďalej pokračovať. S pozdravom Jaroslav Lukáč.

BNZ s.r.o.

Dobrý večer pani Albertová, veľmi pekne vám ďakujem za založenie s.r.o., poskytnuté informácie a spoluprácu. S pozdravom Jozef Hrčka.

Johrt s.r.o.

Dobrý deň. nedá mi nenapísať referenciu na pani Albertovú. Je to nielen odborník vo svojej profesii, to bez debaty, ale pre mňa je to človek s veľkým Č. Takých ľudí ako ona je dnes už veľmi málo. Vždy ochotná pomôcť a poradiť. Veľké Ďakujem odo mňa aj od manžela.

Stavby - Dlhoš, s.r.o. - Marta Dlhošová

Ďakujem pekne Pani Albertova, vážim si Váš prístup ako aj ochotu pomôcť, veľmi sa to dnes nevidí 🙂

BSA trade s.r.o.

Vrelá vďaka za Vašu vysokú odbornosť a veľkú ochotu pomôcť, ste neskutočný profesionál. Mali sme spolu telefonickú konzultáciu a ja som veľmi vďačná, že ste aj pri Vašej vysokej vyťaženosti, boli ochotná mi pomôcť, vysvetlili všetko rýchlo, jasne a zrozumiteľne. ĎAKUJEM a želám len to naj.

Ing. Marianna Hanulová

Bola to veľmi príjemná spolupráca pani doktorka. Určite sa na Vás ešte obrátim. Ďakujem a želám všetko dobré.

Dilia s.r.o.

Pani Albertová, ja som taký rád, že by som Vás aj vyboskával. Odporúčanie na Vás som dostal od kamarátovho známeho a aj ja som Vás odporučil svojej neveste. Ste taká milá, sympatická, naozaj ochotná a som naozaj veľmi rád, že som Vás spoznal.

Stanislav Vavro + Martin, s.r.o.

Môžem len odporučiť, seriózne a promptné jednanie, vždy ústretová. Ďakujem, budem Vás odporúčať svojim známym.

MB Trans s.r.o.

p. Albertová dávam klobúk dolu pred Vaším článkom o odvodoch konateľovo a spoločníkov – som síce daňový poradca … ale myslím že tak pekne zhrnuté a štrukturované som to ešte nikde nenašiel ako u Vás. Takže ďakujem. S pozdravom Ing. Pavol Mihál.

A.G.H. – účtovníctvo, s.r.o.

Pani Albertová, ďakujem veľmi pekne za Vašu ochotu a rýchlu odpoveď. Prajem všetko dobré, s pozdravom: Eva M.

Verbalis, s.r.o. – Mgr. Eva Méry

Dobrý deň pani JUDr. Albertová, veľmi pekne Vám ďakujem za spoluprácu, komplexné služby a neoceniteľné rady. Určite sa na Vás aj v budúcnosti s dôverou obrátim.

Medecontransshop services, s.r.o.

Ďakujem za Vašu prácu a rýchle jednanie pri založení našej s.r.o.

NOV consulting, s.r.o.

Tak veľmi ste mi pomohli. Ani som nevedel, že sú ešte taký ochotný ľudia. Nechcem s Vami stratiť kontakt ani do budúcna. Budem Vás vrelo, vrelo odporúčať ďalej.

Melma, s.r.o.

Pani Albertová, ďakujem za výbornú spoluprácu 🙂

Dizajn & real, s. r. o.

Dobrý deň pani Albertová, ďakujem pekne za informácie aj za vzory zmlúv. Prajem Vám veľa spokojných klientov a nech sa Vám darí. S pozdravom, Katarína Winterová.

Experium, s.r.o.

Pani Albertová, ďakujem Vám za zodpovedanie mojich otázok, vidím, že sa naozaj vyznáte. A rovnako veľmi pekne ďakujem aj za rýchle založenie mojej firmy.

Ab Ovo, s.r.o.

Dobrý deň , ďakujem veľmi pekne, vážim si čas a ochotu odpovedať.

Roman Kovačič

pani Albertová, ďakujem za informácie. Som rád, že pracujete kvalitne. Radosť s Vami pracovať. Veci dodám. Želám príjemný deň! Ivan Sirotka
Ing. Ivan Sirotka

Dobrý deň pani Albertová, Veľmi pekne ďakujem, určite Vás odporučím, som veľmi spokojný.

Rbld s.r.o.

Dobrý deň, tak som veľmi rád, že to tak rýchlo vyšlo. Už sa len registrovať k DPH-čke a môžem to rozbehnúť. Skvelá práca. Ďakujem.

Roer Transport s.r.o.

Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše služby, som veľmi spokojný. Prajem veľa úspechov. Štefan Farkaš

Stavkorekt s.r.o.

Výborná práca pani Albertová. Odporučil som Vás známym. Veľmi pekne ďakujem.

PaDo s.r.o.

Ďakujem za pripomenutie ohľadom odvodom do ZP a tiež za Vašu nadštandardnú ochotu veci riešiť tak, ako sa majú 🙂

Ľuboš Oslej – Autodoprava

Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď ohľadom môjho dotazu ako aj za užitočné rady navyše.

Ivan Sarnovský

Ďakujeme za naozaj rýchle a seriózne jednanie. V prípade potreby sa na Vás určite radi opätovne obrátime.

G.S.P. - Generálna správa pohľadávok, s.r.o.

Ďakujeme Vám pani Albertová. Odporučili sme Vás viacerým našim priateľom za dobré služby.

Bögel trans, s.r.o.

Dobrý večer p. Albertova, Ďakujem veľmi pekne za ochotu a rýchlosť. Vy ste proste poklad.

Bobas Slovakia s.r.o.

Dobrý deň pani Albertová, ďakujem Vám veľmi pekne za pomoc, za Váš prístup, za všetko.

Jump in s.r.o. - Mgr. Juraj Migaľ

Pani Albertová, opätovne ste nám veľmi pomohli. Som Veľmi rád a moc Vám ďakujem.

Maxbag s.r.o.

Ďakujem veľmi pekne za informácie a bolo mi potešením s Vami spolupracovať. Boli ste rýchly a veľmi korektní. Určite sa na Vás obrátim aj v budúcnosti. Prajem pekný víkend. Vargová
Besten s.r.o.

Dobrý deň pani Albertová, ďakujem za informáciu a doterajšiu ústretovosť a spoluprácu. Prajem vám všetko dobré v roku 2019. S pozdravom Ing. Peter Bartusek
INGEBA s.r.o.

Dobrý deň p. Albertová, veľké ďakujem Vám patrí za založenie spoločnosti, perfektné a profesionálne jednanie, komunikáciu a veľkú ústretovosť v rámci pomoci pri mojich otázkach. Chcel by som sa Vám naozaj krásne poďakovať za spoluprácu, každú jednu radu a pomoc. Dúfam, že budeme môcť v budúcnosti ešte spolu spolupracovať. Zatiaľ prajem pekný deň 🙂 S pozdravom, Rybár Andrej
AR Line s.r.o.

Dobrý deň p. Albertová, ďakujem za perfektnú prácu. S pozdravom Summerová
SUMMER corp., s.r.o.

Dobrý večer, potvrdzujem prijatie zásielky s originálmi dokumentov a ešte raz sa chcem poďakovať za Vaše služby. Veľmi rád ich budem do budúcna odporúčať aj mojim známym v prípade, že by o Vami ponúkané služby mohli mať záujem. S pozdravom, Ing. Peter Balga
LASPE, s.r.o.

Dobry den, prepacte, ze az teraz pisem, len mal som toho vela a zabudol som. Kedze som slubil, ze vas budem informovat o stave DPH

– ziadost podana 25.9

– pohovor na danovom urade 4.10.

– schvalenie registracie k DPH 15.10.

Na pohovore sa pytali iba veci z dotaznika, nic viac. Este raz dakujem za pomoc s registraciou k DPH. S pozdravom, Slavomir Sarik

Spikytec s. r. o.

Velmi pekne Vam dakujem, ze ste sa odpovedi venovali popri vsetkych Vasich povinnostiach. V tomto obdobi zvlast, pretoze ste v skratke povedane, ľudská. Velmi si to vazim. Prajem Vam vela uspechov. Erika Masarikova
REDITUS EM s.r.o.

Vazena pani doktorka, dakujem velmi pekne za zaslany E-book. Je to velmi hodnotny material, ktory poskytuje strucnu a prehladnu analyzu tejto pomerne zlozitej problematiky. Na Vasej webovej stranke je okrem toho aj vela dalsich uzitocnych informacii a to aj s presahom do danovej problematiky, co nie je prave obvykle. Stranka je spracovana dobre marketingovo a zaroven poskytuje aj dostatok kvalitnych informacii zdarma, co je obvykle este menej. Texty posobia precizne, davno som nevidel tak prepracovane VOP. Vsetko nasvedcuje tomu, ze v problematike zakladania spolocnosti, ale aj velmi sirokom okruhu suvislosti ste skutocna profesionalka, od ktorej by sa mnohi mohli ucit. Z tychto dovodov sme sa rozhodli zmenit nase povodne plany a dovolujeme si Vas poziadat o spolupracu v suvislosti so zalozenim s.r.o. v zmysle Vasej webovej ponuky, dalej by sme radi zakupili vzor Zmluvy o vykone funkcie a prip. aj vzor Zmluvy o dobrovolnickej cinnosti. Pred samotnym zalozenim by sme s Vami radi prekonzultovali niekolko bodov, ktore si dovolujeme uviest v prilohe. Dakujeme vopred a tesime sa na spolupracu. S uctou a pozdravom Ing. at Ing. Zdenek Necesany
ProSafety Automation s. r. o.

Dobrý deň pani Albertová, dovoľte mi poďakovať Vám za Vašu prácu pre našu spoločnosť. Celá registrácia prebehla veľmi hladko, rýchlo a bez problémov. Veľmi ste nám pomohli zjednodušiť našu prácu. Prajem Vám veľa  veľa úspechov v práci, spokojných klientov a hlavne veľa zdravia. Ďakujem ešte raz. S pozdravom. A. Kseničová
MADY s. r. o.

Dobrý deň,

chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie prepisu spoločnosti. V budúcnosti budem určite naďalej využívať vaše služby a budem ich odporúčať ďalej, nakoľko som spokojný tak ako s Vašim prístupom tak aj s celým procesom 🙂 Prajem krásny deň a prajem veľa úspechov. S pozdravom, Rybár Andrej.

AR Line s.r.o.

Vážená JUDr. Albertová, ďakujem za informáciu a hlavne aj za bezproblémovú spoluprácu. Ak budeme niečo do budúcna potrebovať, radi sa na vás znovu obrátime. Prajem Vám veľa úspechov v práci. S úctou Jana Bodnárová

BoJa Partners s.r.o.

Dobrý deň prajem, dnes mi volali z daňového úradu, že našu žiadosť schválili a od zajtra sme platcami DPH. Faktúru som práve uhradil, potvrdenie o úhrade zasielam v prílohe. Chcem vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za profesionálne odvedenú prácu a skvelý prístup, určite sme neboli v kontakte posledný krát 🙂 Nech sa darí! S pozdravom Viliam Červeňák

ALITRADE GROUP s. r. o.

Ďakujem Vám veľmi pekne za skvelú informáciu pani Albertová, taktiež Vám želám všetko dobré, nech sa Vám darí v súkromnom aj pracovnom živote, Mgr. Lucia Bačová

LB Direction, s. r. o.

Dobrý deň. Obdržali sme od Vás objednané vzory zmlúv a za promptné vybavenie  našej objednávky Vám veľmi pekne ďakujeme. Želáme Vám veľa úspechov a dúfame, že v budúcnosti sa ešte môžeme na Vás  obrátiť s požiadavkou o pomoc pri výkone našej práci, ktorá je trochu vzdialená od tej Vašej.  S pozdravom, Ing. Helena Živčáková – konateľ

Trend Soft, s.r.o.

Pridať referenciu

* – povinné pole.

Referencia